Krátko

Praktické a dizajnové posuvné dvere

Praktické a dizajnové posuvné dvere

Posuvné dvere vo vašom interiéri umožňujú vytvorenie oddelenia medzi miestnosťami a ohraničenia priestorov, ale nielen. Stále môžeme ísť ďalej, zabezpečujú tiež živý a dynamický vesmír vo vašej domácnosti. Svoje izby môžete animovať podľa vlastného želania a svojich udalostí. Dom ožíva a prispôsobuje sa všetkým fantáziám.

Posuvné dvere sa integrujú do všetkých vesmírov

Posuvné dvere sú nevyhnutné na vytvorenie príjemných a modulárnych priestorov v dome. V dreve, hliníku, PVC alebo skle sú posuvné dvere všetkých druhov. Ak si vyberiete sklenené dvere, môžete priniesť svetlo do miestnosti pre prirodzené svetlo. V dreve si vyberiete rustikálny a autentický štýl. Ak chcete vo svojom interiéri dosiahnuť priemyselný štýl, môžete sa vydať aj na hliníkové dvere. Posuvné dvere sú preto integrované do rôznych svetov dekorácie. Ľahko sa inštalujú. V súčasnosti sú možné dva upevňovacie systémy: s podlahovými alebo stropnými koľajnicami. Výber posuvných dverí vám zabezpečí výraznú úsporu miesta a neporovnateľný komfort vo vašich izbách, aby ste upravili váš interiér bez toho, aby ste museli vykonávať veľké práce.

Ako zvoliť spôsob upevnenia posuvných dverí

Posuvné dvere optimalizujú priestor vo vašom interiéri v porovnaní s konvenčnými dverami. Je však dôležité zvoliť druh upevnenia a materiál posuvnej dverovej koľajnice. Koľajnica môže byť pripevnená k stropu. Tento vzorec je vhodný pre interiérové ​​dvere a priečky na rozdelenie priestoru na niekoľko miestností. Môžete tiež uprednostniť pripevnenie koľajnice k zemi. Toto riešenie je ideálne pre skrinky a okná zimných záhrad. Nakoniec sa koľajnica dá umiestniť na delenie tehál. V tomto prípade je koľajnica skrytá v hrúbke steny. Táto fixácia si však vyžaduje značnú prácu. Estetický a moderný, zapadá do budovy. Upevnenie podláh zostáva pre váš interiér najlacnejším riešením. Poskytuje vám tak originálny dekoratívny efekt pri nižších nákladoch.