Články

Moderná dekorácia stola: pokyny

Moderná dekorácia stola: pokyny

Ak žijete v modernom dome, stavte na modernú dekoráciu stola, ktorá bude priateľská a moderná, aby ste mohli prijímať svojich priateľov. Vďaka originálnym tvarom a určitej fantázii osloví moderný stôl milovníkov dizajnu. Tu je niekoľko tipov na vytvorenie dekorácie stolov v modernom štýle.

Originálne jedlá

Odložte svoje tradičné okrúhle alebo štvorcové jedlá, pretože moderný štýl umožňuje určitú extravaganciu! Ľahko sa môžete rozhodnúť pre taniere s novými tvarmi: čiarkou alebo trojuholníkom, aby ste vylepšili svoje jedlo inovatívnym spôsobom. Okuliare majú určitú slobodu aj pri kľukatých stopách, vzduchových bublinách v pohári alebo neobvyklých tvaroch.

Trendy farby

Pokiaľ ide o farby, vyberte si trendy tóny! Vsádzajte na šedú pre dotyk elegancie a kombinujte prírodné materiály pre príjemnú atmosféru. Uvedomte si, že sa môžete rozhodnúť pre veľmi tmavé jedlá, aby ste prelomili tradičné kódy. A neváhajte priniesť farbu na stôl pridaním niekoľkých farebných pohárov k mierne tmavému stolu alebo dokonca hraním celkového farebného bloku vyhľadajte atmosféru popu. Objavte náš výber pre modernú dekoráciu stola: Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“